KURUMSAL

Hibe Programları Danışmanlığı

2009 yılından itibaren edinmiş olduğumuz tecrübelere göre danışmanlık hizmeti almayan işletme veya kurum/kuruluşların birçoğu devlet hibe ve kredileri konusunda yeterli bilgiye sahip değil. Devlet hibe programlarına başvuru yapan işletmelerin ise neredeyse yarısı eksik evrakla başvuru yapmış ve istenilen üst limitten yeteri kadar destek alamamıştır.

DAP Danışmanlık, Kamu Kurumları, Sivil Toplum Kuruluşları, KOBİler için Kalkınma Ajansları, KOSGEB, Kırsal Kalkınma, TKDK gibi ulusal ve uluslararası fon sağlayan diğer tüm kurum ve kuruluşların hibe çağrılarını takip eder ve projelere başvuru ve yönetim sürecinde idari ve teknik destek danışmanlığı hizmeti sunar. Bu kapsamda;

htiyaca Yönelik Hibe Programlarının Takibi

-Hibe Programına Başvuru (Proje Yazımı) Sürecinde Teknik Yardım Hizmeti

-Proje Başvuru Dosyasının Hazırlanması

-Hibe kazanıldıktan sonra Proje Yönetim Süreci Danışmanlık Hizmeti (Raporlama, Görünürlük, Mali Yönetim, İzleme &Değerlendirme)


DAP Danışmanlık olarak amacımız; siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak çalışma süreçlerinin etkinliğini artırmak ve işlerinize değer katmak amacıyla hizmet sunmaktadır.


Fizibilite, İş Planı ve Mali Danışmanlık

 

DAP Danışmanlık işinizi geliştirmek ve verimliliğinizi artırmak adına, finansal alanda doğru kararlar almanıza ve uygun politikalar belirleyerek stratejik finansal yönetim planlamasını gerçekleştirmenize imkan sağlamak için “FİZİBİLİTE VE İŞ PLANI” hazırlamaktadır. 


DAP Danışmanlık olarak sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmetler, iç ve dış piyasadaki rakipleriniz karşısında büyük bir avantaj sağlayacaktır.